Je velmi snadné někomu ublížit,ale jen málokdo umí pomoci zahřát bolavé srdíčko...

5 chyb,které muži dělají v sexu ♂

7. srpna 2008 v 17:21 | Ifetky |  O sexu ♀ ♂
1. Sex je závod!
Jak to změnit: Zkoumejte ji. Zaměřte se na její stehna a bříško. V duchu udělejte asi pěticentimetrový kruh kolem vagíny, který nesmíte překročit! Pak ji po jeho obvodu líbejte, lízejte a laskejte. Tím aktivujete její nervová zakončení a pomůžete vzrušení. Dejte si na čas. Sex tak bude víc o objevovaní a ne dosahování vrcholu.

2. Stejný čas, stejné místo
Jak to změnit: Osvoboďte se od minulosti. Vezměte ji do garáže, posaďte na zadní sedadlo a vyjeďte ven a znovuobjevte vesmír, který jste před dlouhým časem ztratili. Milování v autě vyvolává pocit něčeho veřejného, což mimo jiné zvýší hladinu testosteronu. Dejte si jen rychlovku, k tomu to místo vybízí.

3. Předvídatelná předehra
Jak to změnit: Spolupracujte, sledujte ji, mazlete se. To zvýší úroveň dopaminu, který odbourává stres. "Bude cítit, že sex je o ní a ne, že vám musí vycházet vstříc," říká Peter Schwarz, profesor sociologie na Washingtonské universitě.
Bonus: Mužský pot vzniklý při milování obsahuje hormon androsteron, derivát testosteronu, když ho ucítí, její vzrušení se zvýší.

4. Nejdřív TV, pak sex
Jak to změnit: Místo televize jí čtěte. A nemusí to být erotika. Čtení je intimní činnost, která ji upozorní na váš hlas. Čím je hlubší, tím lépe. Nízko posazený hlas je známkou vysoké hladiny testosteronu, což automaticky zvyšuje mužovu atraktivitu. Čtěte v leže s podloženou hlavou, to vyvine tlak na bránici a prohloubí tak váš hlas až o oktávu.

5. Nazvyklé držení ruky
Jak to změnit: Laskejte jí krk. Samozřejmě, držení rukou může působit jako afrodisiakum - oznamujete světu, že jste oddaný a hrdý. Ale po chvíli to ztrácí na pikantnosti. Když se budete věnovat jejímu krku, váš osobní počítač se lépe napojí na její a ona bude více svolná se vám plně oddat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama