Je velmi snadné někomu ublížit,ale jen málokdo umí pomoci zahřát bolavé srdíčko...

8 typů milenců-který jste?

7. srpna 2008 v 17:29 | Ifetky |  O sexu ♀ ♂
Cholerik, flegmatik... Tohle základní dělení povah všichni známe. Podobná typologie ale existuje i v sexu. Podle chování v posteli se dá určit 8 základních typů.
8 typů milenců – který jste?

Vášeň je pro vás na prvním místě a sex znamená drogu, které jste propadli? Pak vás asi stěží uspokojí partner, který se v posteli nejraději mazlí se svým notebookem. Následující erotická typologie by vám měla pomoci rozpoznat, zda máte stejný pohled na »věc«.
Citlivý
Romantika pro něj hraje prim. V posteli dává přednost něžným a láskyplným polibkům před sportovními výkony. Touží především po citovém vztahu, který je pro něj důležitější než erotická dobrodružství.
Erotický
Tak trochu hračička. Stále vymýšlí nové a nové techniky. Erotickou literaturu má v malíku, ale baví ho především experimentovat. Touží po vášnivém, intenzivním sexu. Když ne pořád, tak alespoň hodně často.
Závislý
V hlavě má sex, sex a zase sex. Potřebuje ho každý den. Jinak se cítí nesvůj. Ale pozor! Žádné vynalézavé hrátky od něj nečekejte. Za své vezme zcela určitě u předehra. Vezme si vás rychle a bezohledně.
Ohleduplný
Jeho nejčastější otázka zní: "Miláčku, jak se ti to líbilo?" Snaží se protějšek dostat na vrchol blaha. Pokud při tom vrníte rozkoší, má větší radost než z vlastního orgasmu.
Záletný
Vyzná se. Moc dobře ví, co vám udělá dobře. Aby taky ne... Obvykle má stálého partnera, s nímž vede spokojený sexuální život. I tak si ale potřebuje erotický život okořenit, a proto si neodpustí tajemné výpravy do cizích postelí.
Vystresovaný
Trpí syndromem úspěšných manažerů. Pořád se cítí být pod tlakem. Chce podávat pouze špičkové výkony. Stále má strach, že selže a uřízne si ostudu. Potřebuje dostatečně chválit.
Chladný
Sex je pro něho cizí slovo. O milování nemá sebemenší zájem. Buď se s tímto postižením už narodil, nebo o své libido přišel s postupujícím věkem.
Zaneprázdněný
Po sexu sice tu a tam zatouží, ale raději se věnuje pracovním povinnostem. Jeho nejvěrnějším partnerem bývá notebook, který si nezřídka bere i do postele.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

v kolika letech jste se poprvé milovali?

jsem panna/panic
mín jak 15
15-18
18 a více

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama